Sahabet kampanyaları - Sahabet Güncel Giriş Adresi

Sahabet kampanyaları

Sahabet kampanyaları

Sahabet kampanyaları : çevrimiçi ödeme sistemleri arasında yer alan Rocketpay kolay ve kısa vakitte yatırım yapabileceğiniz bir tekniktir. Öncelik ile ödeme sistemlerinin bütününde bulunduğu gibi kendi adınıza bir sanal cüzdana sahip olmanız gerekir. Rocketpay resmî sitesinden şahsi bilgilerinizle hesap oluşturabilirsiniz. Hesap bilgileriniz arasında ödeme yapmanız için gerekli belirleme edilen bilgiler vardır. Siteye yatırım gerçekleştirme için Rocketpay opsiyonuna tıklayarak yatırım formunu açın. Formda yatırım tutarı ve hesap bilgileriniz istenecektir. Bütün bilgileri girmeniz sonrasında forma onay sunarak Rocketpay hesaplarınıza giriş yapın. Hesabınız üzerinden onay sunarak yatırım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Yatırma: Siteye kayıt olduktan sonra oyunlarına katılmak için belirli ödemeler yapmanız gerekiyor. Yatırım tekniklerini ve yatırım limitlerini sitenin giriş sayfasında yer alan ödeme başlığı altında bulabilirsiniz. Fakat bu başlık altında bütün ödeme tekniklerinin detaylarına yer verilmemiştir. Havale ile ödeme gerçekleştirme için sitenin güncel bilgilerini canlı destek hattından öğrenmeniz gerekiyor. Aynı vakitte bütün ödeme teknikleri ve limitleri, ödeme gerekçesi, ödeme vakitleri gibi bilgileri canlı destek hattından öğrenebilirsiniz. Yatırım yapmanız sonrasında işlemleriniz kısa vakit ortamında tamamlanacaktır. Yatırımlarınız hesaplarınıza uzun vakit aktarılmadıysa müşteri temsilcilerine bilgi vermeniz gerekiyor. yatırma konusu ile alakalı yardım talep etmeniz sonrasında kısa vakitte çözüm sağlanacaktır.

Çekme: Oyunlarda elde ettiğiniz kazançları çekmek için yatırım limitleri ve çekme kuralları doğrultusunda işlem yapmalısınız. Sahabet çekme sırasında kullanabileceğiniz bütün teknikleri sitenin canlı destek hattından öğrenebilirsiniz. çekme alt limiti sitede belirtilse de üst limitler ile alakalı ayrıntılı bilgi yoktur. Gün ortamında çekebileceğiniz maksimum limitler canlı destek hattından öğrenebileceğiniz konular arasında yer alıyor.

Talebi: Sahabet kampanyaları ile alakalı güncel bilgileri mesaj penceresinde kısa mesajlar şeklinde tanıtılmaktadır. sayfasında ise alma gerekçesini bulabilirsiniz. Siteden alabileceğiniz n bir alana hesaplarınıza otomatik olarak aktarılsa da canlı destek hattına bağlanarak talep etmeniz gereken kampanyalar da vardır. Kayıp alabilmek için canlı destek hattına bağlanabilir ve isteğinde bulunabilirsiniz.

Yorum yapın