Sahabet Hesap Bilgilerini Güncelleme - Sahabet Güncel Giriş Adresi

Sahabet Hesap Bilgilerini Güncelleme

Sahabet Hesap Bilgilerini Güncelleme

Sahabet Hesap Bilgilerini Güncelleme üyelik işlemleri sırasında ana sayfası üzerinden açabileceğiniz üyelik formunda dilenen bütün bilgileri doldurmanız gerekiyor. Form üzerinde dilenen bilgiler iki sayfadan oluşmaktadır. İlk sayfada şahsi bilgilerinizi doldurabilirsiniz. İkinci sayfada ise hesap bilgilerini doldurmanız gerekiyor. Bu bilgiler arasında daha sonra değiştirmenize izin verdiği bilgiler bulunduğu gibi değiştirme şansınız olmayan bilgiler de vardır.

E-Posta: Siteye kayıt olurken belirleyeceğiniz E-posta adresini daha sonra değiştirme şansınız vardır. Güncellemek için sitenin kullanıcı Sahabet Hesap Bilgilerini Güncelleme danışmanlarına bilgi vermeniz gerekiyor. Kullanıcı danışmanları hesap güvenliğinizi sağlamak için güvenlik soruları soracaktır. E-posta adresini değiştirmek için son yatırım tutar, son çekme tutarı, kullanıcı adı gibi bilgileri doğru şekilde belirtmeniz sonrasında güncelleme yapılabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: Üyelik formunda belirleyeceğiniz kullanıcı ismini daha sonra değiştirmenize izin verilmez. Kullanıcı adınızı unutmanız durumunda siteye mail adresi ve telefon numarası kullanarak da giriş yapılabilirsiniz. Canlı oyunlarda kullanıcı adınız başka oyuncular tarafından görünecektir. Bu amaçla rahatsız edici bir ifade içermesi hesaplarınız üzerinde işlem yapılmasına sebep olabilir.

Şifre Değiştirme: Üye girişi gerçekleştirme için belirleyeceğiniz şifreyi daha sonra dilediğiniz vakit değiştirme şansınız vardır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap ayarlarını açın ve şifre değiştirme sekmesine tıklayın. Şifrenizi yenilemek için eski şifrenizi bir kez yazmanız gerekiyor. Yeni şifreyi sitenin kurallarına göre belirleyebilirsiniz. En az 8 karakter, bir harf ve bir rakam içermesi gereken yeni şifrenizi iki kez aratarak onay verebilirsiniz.

Birimi Değiştirme: birimi kayıt aşamasından belirleyebileceğiniz ve daha sonra değiştirmenize izin verilmeyen hesap bilgileri arasındadır. birimi değiştirmek istiyorsanız sitenin kullanıcı danışmanlarına bilgi sunarak hesaplarınızı kapatabilir ve yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Yeni hesaplarınızı oluşturma aşamasında da sitenin bilgi kapasitesi dahilinde farklı bir birimi seçme şansınız vardır.

Dil Değiştirme: Üyelik formunda belirleyeceğiniz hesap bilgilerinden biri de sitede kullanacağınız dil alternatifidir. Hesabınızda gerçekleştireceğiniz bütün işlemler seçmiş bulunduğunuz dil opsiyonuna göre sunulur. Hesabı kullanmaya devam eder iken isterseniz dil ayarlarını değiştirebilirsiniz. Hesap ayarları arasında bulabileceğiniz dil katagorilerinden dilediğinizi belirleyebilir ve güncelleme yapılabilirsiniz.

Sahabet Şifre Unutma

Sahabet kayıt aşamasında hesaplarınıza giriş yapabileceğiniz şifre ve kullanıcı ismini belirlemeniz gerekiyor. Hesabınıza giriş Sahabet yapabileceğiniz şifreyi unutmanız durumunda siteden kısa vakitte yeni bir şifre alma şansınız vardır. Şifre değiştirmek için kullanıcı danışmanları ile etkileşime geçmenize gerek kalmadan giriş yap butonuna tıklayabilirsiniz. Butonun altında şifremi unuttum başlığı yer alıyor. Bu düğmeye tıkladıktan sonra belirli bilgileri doldurmanız gereken şifre unutma sayfası açılır.

Yorum yapın